Bindowanie plastikowe

  • Wydrukowałeś kilkadziesiąt czy kilkaset stron? Obawiasz się, że szybko zaczniesz je gubić lub przestawisz kolejność kartek?
  • Chcesz profesjonalnie spiąć pracę zaliczeniową, projekt czy notatki do egzaminu?

Zapomnij o chaosie w dokumentach! TOPCAN oferuje Ci prostą i szybką metodę ich spięcia. To profesjonalne bindowanie dokumentów. W kilka minut  połączymy ze sobą kartki – tak, byś mógł komfortowo korzystać z dokumentu.

Profesjonalne bindowanie: Warszawa

Plastikowe bindowanie dokumentów wykonujemy od ręki. Wystarczy, że przyniesiesz do nas pracę zaliczeniową, notatki czy stos innych kartek, które chcesz ze sobą bezpiecznie połączyć. Na ich spięcie nasi specjaliści potrzebują kilku chwil – wybierz tylko kolor plastikowej spiralki bindującej, a my zajmiemy się resztą.

Co możemy zbindować?

Gdy chodzi o bindowanie, Warszawa nie zaoferuje Ci szerszej oferty niż my w żadnym punkcie ksero. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi, możemy zaoferować:

  • bindowanie dokumentów w standardowym formacie A4 – możemy tą metodą spiąć aż do 450 kartek papieru 80g,
  • bindowanie A3 – spinamy ten format papieru po krótszym boku, zapewniając stabilne połączenie kartek i komfort korzystania z tak przygotowanego dokumentu.

Pracujemy wyłącznie na najlepszej jakości materiałach do bindowania, co gwarantuje precyzyjne i sprawne wykonanie połączenia – dokładnie tak, jak tego oczekujesz.

Dlaczego warto wybrać bindowanie A3 i A4 w TOPCAN?

Nasza drukarnia cyfrowa działa na rynku od ponad 20 lat. Doświadczenie oraz stały rozwój pozwala nam profesjonalnie zrealizować każdą usługę. Wybierając nas, nie musisz się obawiać, że kartki zostaną spięte w złym porządku, a bindowanie rozpadnie się po kilku dniach.

Zapewniamy:

  • profesjonalną i sprawną obsługę – nasza drukarnia cyfrowa pracuje przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu,
  • możliwość wysłania zlecenia online – prześlij nam swój dokument, a my wydrukujemy go i zepniemy – potem wystarczy go odebrać z naszej siedziby – jest nią Warszawa Centrum, więc dotrzesz do nas bez problemu,
  • nowoczesne i solidne materiały do bindowania – dysponujemy innowacyjnym parkiem maszynowym i korzystamy jedynie ze sprawdzonych materiałów do bindowania, co gwarantuje najwyższą jakość wykonanych prac,
  • konkurencyjne ceny – bindowanie plastikowe, samo z siebie, jest tanią metodą łączenia dokumentów, u nas dodatkowo możesz liczyć na atrakcyjne promocje i konkurencyjne, studenckie stawki.

Dowiedz się więcej – odwiedź naszą siedzibę i powierz swoje dokumenty w nasze ręce – zapraszamy!