Fotokoszulki

Z TOPCAN drukować możesz nie tylko na papierze, ale również na bardziej nietypowych materiałach. Jeśli szukasz nietuzinkowego prezentu dla bliskiej sobie osoby lub potrzebujesz ciekawej formy promocyjnej, naszą propozycją dla Ciebie jest wysokiej jakości fotokoszulka.

Korzystając z najbardziej innowacyjnych technik druku, TOPCAN oferuje profesjonalne nadruki na koszulkach, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Bez względu na to, jaka jest Twoja koncepcja nadruku, nasza fotokoszulka wpisze się w oczekiwania w 100%.

Fotokoszulka od TOPCAN: dlaczego warto?

  • Wykonujemy nadruki na różnego rodzaju koszulkach, posługując się sprawdzonym i nowoczesnym sprzętem drukarskim – ostateczny efekt estetyczny zawsze spełni Twoje oczekiwania.
  • Nasze nadruki są wykonane metodą, która zapewnia im trwałość i odporność nawet w wymagających warunkach – nie wyblakną ani nie zanikną po kilku praniach.
  • Zapewniamy szybki czas przygotowania fotokoszulek – nawet w większych nakładach (np. do celów promocyjnych),
  • Nasi specjaliści pomogą dopracować projekt fotokoszulki – tak, by efekt na tkaninie był taki, jak na projekcie cyfrowym.
  • Gwarantujemy konkurencyjne stawki – u nas za koszulki z nadrukiem zapłacisz rozsądną cenę, bez obaw o słabą jakość.

Decydując się na współpracę z nami, masz pewność, że jakość wydruku pozytywnie Cię zaskoczy. Mamy ponad 20 lat doświadczenia w branży i zaufało nam już szerokie grono Klientów biznesowych. Dołącz do nich i Ty!

Odwiedź naszą siedzibę w mieście Warszawa bądź zadzwoń lub napisz. Czekamy na Twój kontakt!