Fotokubki

Szukasz kubków z nadrukiem w dobrej cenie, które wyróżnia wysoki poziom jakości? Jeśli tak, zamów swój fotokubek w TOPCAN: innowacyjnej drukarni cyfrowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży. Bez względu na to, jakiego rodzaju kubki są Ci potrzebne, my wykonamy je starannie, zapewniając niepowtarzalną wyrazistość nadruku i jego wysoką odporność na zniszczenie.

Designerski fotokubek: Warszawa i nie tylko

Nasza drukarnia cyfrowa przygotowała bardzo szeroką ofertę kubków z nadrukiem – zarówno standardowych, jak i tych wybiegających poza utarte schematy. W naszej ofercie znajdziesz fotokubki:

  • standardowe: białe z białym wnętrzem i nadrukiem wykonanym techniką sublimacyjną – to propozycja klasyczna, skierowana dla poszukujących prostego designu w dobrej cenie,
  • białe z kolorowym wnętrzem – wybór koloru dopasowany do potrzeb Klienta, barwa może np. odpowiadać kolorystyce logotypu firmy. Nadruk jest wykonywany na zewnątrz, metodą sublimacyjną,
  • „magiczne” – gdy fotokubek napełnimy gorącą wodą, pierwotny kolor zewnętrzny stanie się biały, odsłaniając nadruk.

Nasze kubki gwarantują:

  • ciekawy efekt estetyczny – każdy powstaje po starannym dopracowaniu projektów przez naszych specjalistów,
  • komfort picia ciepłych i gorących napojów,
  • komfort mycia – zalecamy czyszczenie ręczne w standardowych środkach czystości – zapobiegnie to przypadkowemu wytarciu się nadruku przez środki chemiczne stosowane w zmywarkach.

Fotokubki przygotowujemy w krótkim czasie – zawsze dotrzymując terminu ustalonego z Klientem.

Jeśli chcesz poznać cennik TOPCAN i dowiedzieć się więcej o naszych usługach – skontaktuj się. Zapraszamy do współpracy!