Poszukujemy osób na stanowisko:

Operator urządzeń poligraficznych - Obsługa Klienta

Opis stanowiska:
Bezpośrednia obsługa klienta. Przyjmowanie/ wydawanie zamówień.
Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych.
Obsługa maszyn do druku cyfrowego i maszyn introligatorskich. Ponadto obsługa ploterów wielkoformatowych, skanerów, plotera tnącego, oraz innych.
Praca w systemie zmianowym/ pełny etat.
Praca również w weekendy i na nocne zmiany.

Wymagania:

Biegła znajomość obsługi komputera.
Znajomość obsługi urządzeń tj. kopiarek, skanerów, bindownicy, ploterów.
Znajomość oprogramowania: Pakiet Office, Corel Draw, Adobe Photoshop,
Ambicja i chęć podnoszenia kwalifikacji.
Wysoka kultura osobista.
Samodzielność
Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
Umowę o pracę po okresie próbnym.
Pra­cę w sys­te­mie zmia­no­wym w mło­dym, ener­gicz­nym ze­spo­le
atrak­cyj­ne wy­na­gro­dze­nie - zależne od poziomu doświadczenia.
Szkolenia uzupełniające w zakresie obsługi urządzeń
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez TOPCAN Drukarnia Cyfrowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Aplikację proszę wysyłać na:
praca@topcan.pl