O nas

Szanowni Państwo,

TOPCAN Drukarnia Cyfrowa oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie usług kserograficznych oraz drukarskich. Pracujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla szeroko pojętego biznesu.

Jako drukarnia, oferujemy wachlarz usług oraz indywidualne warunki współpracy, odnosząc się do różnorodności zapotrzebowania i oczekiwań klienta firmowego. Bez względu na to, czy potrzebne są Ci profesjonalne usługi ksero, czy druk offsetowy – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Usługi drukarskie i kserowanie

Centra druku TOPCAN pracują tak, aby zapewnić krótki czas realizacji prac przy zachowaniu najwyższej jakości. Dzięki temu, możemy realizować nawet największe zlecenia w terminach krótszych niż konkurencja, ręcząc jednocześnie za najwyższą jakość ksero oraz wydruków.

Innowacyjne maszyny drukarskie i kopiujące

Posiadamy kompleksowy park maszyn drukujących i kopiujących. To sprawia, że problemem nie są dla nas nietypowe formaty druków – np. ksero a0 czy duże nakłady. Każde zlecenie xero i druku realizujemy z dbałością o jakość, a każda kartka, która wyjdzie z naszych urządzeń drukarskich to synonim wszystkiego, co najlepsze w druku. Na jakość ostatecznego produktu przekłada się też najwyższa klasa stosowanych przez nas materiałów: papierów, tonerów, tuszów i wszystkich pozostałych elementów. Wszystko to sprawia, że mogą nam Państwo zaufać, bez względu na to, jakiego typu usługi kserograficzne czy drukarskie Was interesują.

Zespół ekspertów od druku

Naszym filarem jest wykwalifikowany zespół fachowców, który służy swoją pomocą i wiedzą popartą długoletnim doświadczeniem. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcami, by uzyskać profesjonalne wsparcie techniczne: podpowiemy, jaki typ papieru wybrać do wydruku ulotek, wskażemy optymalną grubość pianki do plansz prezentacyjnych czy doradzimy, w jaki sposób najlepiej wydrukować pracę dyplomową. Bez względu na to, jakiego rodzaju usługi Cię interesuje – nam możesz zaufać bez wahania!

Dostawa na terenie całego kraju

Siedzibą naszej drukarni jest Warszawa Centrum – to w stolicy znajdują się nasze punkty drukowania i wykonywania ksero (w tym xero a0 i innych nietypowych formatów). Z naszych usług jednak korzystają Klienci z całego kraju oraz z zagranicy. Wszystko to dzięki sprawnemu systemowi dostawy.

Zapewniamy dostawy na terenie Warszawy, a gotowe prace dostarcza na terenie Polski i Europy w oparciu o firmy kurierskie takie jak: TNT, UPS lub FedEx.

Jakość, której możesz zaufać

W naszej pracy stawiamy zawsze na bezkompromisową jakość. Wierzymy, że zadowolony Klient jest podstawą udanej współpracy – zależy nam na tym, by była ona długofalowa. Właśnie dlatego stale się rozwijamy, a swoją ofertę elastycznie dopasowujemy do potrzeb naszych kontrahentów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Uzyskasz je bezpośrednio w naszych centrach druku bądź kontaktując się drogą telefoniczną lub mailową. Nasi doradcy pomogą dobrać optymalne usługi do Waszych potrzeb.

Zapraszamy do współpracy!