Twoje dokumenty potrzebują odpowiedniej oprawy? Zależy Ci na tym, żeby dobrze się prezentowały i nie rozpadły się przy drugim czytaniu? Opraw je, korzystając z usług TOPCAN. Szeroki wybór typów opraw, krótki czas realizacji usługi i korzystne stawki – na terenie miasta Warszawa nie znajdziesz lepszej niż nasza oferty!

Oprawa prac dyplomowych i więcej

Oferujemy rozległą gamę opraw – zarówno praktycznych, jak i tych nadających Twojej pracy ekskluzywnego charakteru. Zadecyduj, jaki efekt chcesz osiągnąć. Oferujemy:

  • twarde oprawy kanałowe – najbardziej eleganckie, również z możliwością wykonania graweru czy złocenia – idealne, gdy potrzebna Ci klasyczna oprawa prac dyplomowych: magisterskich, licencjackich, inżynierskich i innych,
  • twarda zbijana – optymalna przy kompletowaniu dokumentacji w formacie A4 z poskładanymi rysunkami – ten typ nierzadko jest wymagany przy składaniu dokumentów w urzędach,
  • bindowanie metalowe oraz plastikowe – praktyczne i niedrogie; pozwala w ekspresowym tempie spiąć kartki – w tym te w formacie A3 (krótszy bok).

Z TOPCAN oprawa prac dyplomowych i innych dokumentów przebiega szybko, a ostateczny efekt estetyczny zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zaufaj ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży drukarskiej – postaw na profesjonalną obsługę.

Działamy przede wszystkim na terenie Warszawy. Usługi realizujemy także w innych regionach Polski i Europy. Zadzwoń, napisz lub odwiedź naszą siedzibę, by dowiedzieć się więcej.

Zapraszamy do współpracy!

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Zostaw komentarz

You must be Logged in to post a comment.