Pieczątki automatyczne

Pieczątka to nieodzowny element wyposażenia każdej firmy. Każdego dnia stemplujemy nią dziesiątki dokumentów, adresując korespondencję czy oznaczając dokumenty firmowe.

Najwygodniejszym i najpopularniejszym zarazem rozwiązaniem są obecnie pieczątki automatyczne. Dzięki nim, nie jest konieczne posiadanie dodatkowego dystrybutora tuszu – ten znajduje się wewnątrz obudowy. Sprawia to, że pieczątkę można zawsze mieć przy sobie – bez obaw o problemy z rozlanym tuszem czy inne komplikacje.

W ofercie TOPCAN znajdują się pieczątki automatyczne w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów. Dystrybuujemy wyłącznie pieczątki w obudowach znanych i cenionych marek: Wagraf oraz Trodat, co jest gwarancją najwyższej jakości i niezawodności działania przez długi lata.

Zakupisz u nas pieczątki automatyczne:

  • w wielu rozmiarach i kształtach: okrągłe, prostokątne oraz kwadratowe,
  • w różnobarwnych oprawach: czarnych, czerwonych, niebieskich czy zielonych,
  • wypełnione tuszem: czarnym, niebieskim, zielonym bądź czerwonym.

Pieczątki oferujemy przede wszystkim Klientom z miasta Warszawa – to tutaj znajduje się siedziba naszej Drukarni. Zachęcamy jednak do współpracy zainteresowanych z całego kraju – nasze wyroby dostarczamy sprawnie i w rozsądnej cenie.

Aby zamówić pieczątki firmowe bądź poznać bliżej naszą ofertę – zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy czekają na maile, telefony, jak również bezpośredni kontakt w jednym z naszych warszawskich centrów.

Zapraszamy do współpracy – u nas zamówisz najlepsze pieczątki na rynku!