Pieczątki

Bez kompletu pieczątek nie obędzie się żadna firma czy instytucja. To nimi oznaczamy i datujemy korespondencję i wszelkiego rodzaju dokumentację biznesową. Muszą więc działać niezawodnie.

Jeśli potrzebne Ci są nowoczesne pieczątki – wygodne w użyciu, proste w obsłudze i o długim okresie eksploatacji, zamów je w TOPCAN. Znajdziesz u nas pieczątki oraz stemple każdego rodzaju – bez trudu skompletujemy pełen zestaw, adekwatny do Twoich potrzeb biznesowych.

Wyrób pieczątek z TOPCAN: Twoje korzyści

TOPCAN działa na rynku od ponad dwudziestu lat i może poszczycić się bardzo szerokim gronem Klientów. Możesz zatem liczyć na:

  • kompleksową i profesjonalną obsługę – pomożemy Ci wybrać odpowiednie pieczątki – zarówno ich typ, jak i sposób zapisu informacji,
  • szeroki wybór pieczątek – w naszej ofercie znajdziesz zarówno pieczątki samo tuszujące (automatyczne), jak i stemple lekarskie czy suche pieczęci w rozległej gamie kształtów oraz rozmiarów,
  • najwyższą jakość – współpracujemy wyłącznie z najlepszymi producentami opraw pieczątek – firmami takimi jak Wagraf oraz Trodat, co jest najlepszą gwarancją wysokiej wytrzymałości każdej oferowanej przez nas pieczęci,
  • szybki czas wykonania – wyrób pieczątek trwa u nas krótko. Możesz liczyć że wszystkie zamówione pieczęci otrzymasz w niedługim czasie, ciesząc się ich perfekcyjną jakością,
  • atrakcyjne stawki – z nami zoptymalizujesz swoje wydatki na zakup pieczęci.

Szeroki wybór pieczęci

W naszej ofercie znajdziesz:

  • automatyczne pieczątki – sprawdzające się przy wykonywaniu wszelkiego rodzaju czynności biurowych: ergonomiczne, ekonomiczne i wytrzymałe – posłużą Ci przez lata,
  • stemple lekarskie w metalowej oprawie,
  • suche pieczęci – alternatywa dla tradycyjnych pieczątek; stanowią doskonałe zabezpieczenie dla dokumentów, nie odbijając się na kopiach ksero.

Wszystkie powstają w oparciu o oprawy od sprawdzonych wytwórców i są zaprojektowane zgodnie z Twoimi indywidualnymi potrzebami.

Chcesz zamówić stemple w TOPCAN? Naszą siedzibą jest Warszawa Centrum, jednak pracujemy dla Klientów na terenie całego kraju. Skontaktuj się, by poznać szczegóły!

Pieczątka automatyczna

Standardowa pieczątka automatyczna służy do Stamps isolated on whiteidentyfikacji oraz stemplowania korespondencji i druków firmowych. Pieczątki samotuszujące są dostępne w wielu rozmiarach: prostokątne, kwadratowe oraz okrągłe.

Oferujemy obudowy firmy Wagraf  i Trodat w kilku kolorach i rozmiarach. Dostępne kolory obudów: czarna, czerwona, niebieska, zielona.

Dostępne kolory tuszu: czarny, niebieski, zielony, czerwony

Pieczątki lekarskie

metalowe_2_bigPieczątki lekarskie przeznaczone do przekazywania podstawowych informacji o posiadaczu na wszelakich dokumentach w estetyczny i szybki sposób. Obudowa wykonana jest z metalu co sprawia, że jest wytrzymała i elegancka. Oferowane pieczątki występują w kliku rozmiarach.

 

Sucha pieczęć

Suche stemple to pieczęcie, którymi znakuje się dokumenty bez tuszowo, poprzez odcisk pieczęci 3D na papierze. Stanowią one doskonałe ich zabezpieczenie. Zastępują pieczątki tuszowe. PR_Seal_Black_51_LD_ClosedWysoka jakość materiału, z którego wykonany jest stempel wpływa na jakość kształtu odbicia. Kształt nie deformuje się i jest bardzo trwały. Bez wątpienia dzięki użycia suchego stempla takie wytłoczenie wyróżni  Twoją firmę a ponadto warto wspomnieć, że pieczęć nadaje się jako zabezpieczenie dokumentu i jest niewidoczna po kserowaniu.

W produkcji używany pieczęci marki Trodat w kilku rozmiarach.

IM_Seal_51mm_round_USA.jpgim_seal_41mm_ModelM_USA.jpg