Plakaty

Plakat to jedna z najpopularniejszych form promocji. Niskie koszty, łatwość dystrybucji, wysoki nakład… wszystko to sprawia, że drukujemy je często. Jeśli chcesz, by Twoje plakaty wyróżniły się na tle innych niespotykaną jakością i nie kosztowały dużo, postaw na druk plakatów w Drukarni Cyfrowej TOPCAN. Na terenie miasta Warszawa nie znajdziesz bardziej konkurencyjnej niż nasza oferty.

Drukowanie plakatów: szybko, profesjonalnie i z troską o jakość

Rozumiemy, że dobry plakat to taki, który jest wyrazisty. Chociaż kluczowy jest dobry pod względem grafiki i koncepcji kreatywnej projekt, to jednak profesjonalny druk nadaje plakatowi jego ostateczną postać. My zajmiemy się tym drugim elementem. Powierzając w nasze ręce druk plakatów, możesz oczekiwać:

  • dopasowania techniki druku do nakładu i charakteru plakatów – przy dużych ilościach, realizujemy je techniką offsetową, przy mniejszych, stawiamy na druk cyfrowy – drukujemy na ploterze eco-solventowym lub atramentowym,
  • szybkiej realizacji powierzonego zlecenia – sprzęt, którym dysponujemy sprawia, że nawet duże nakłady plakatów możemy przygotować w bardzo krótkim czasie,
  • powtarzalności – każdy plakat, który wydrukujemy będzie dokładnie tak samo nasycony kolorystycznie i wyraźny – nie spotka Cię nieprzyjemna niespodzianka w zakresie jakości,
  • elastycznego dopasowania oferty do Twoich potrzeb: drukujemy w każdym formacie, na różnych typach podłoża – tak, by efekt estetyczny był spójny z założeniami przedstawionego przez Klienta projektu.

Zlecając nam drukowanie plakatów, możesz również oczekiwać bardzo konkurencyjnych stawek. Ponad 20 lat doświadczenia w branży drukarskiej i innowacyjny park maszynowy – oto, co pozwala nam zoptymalizować koszty, dostarczając Klientom usług na najwyższym poziomie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie. Skontaktuj się telefonicznie bądź mailowo, lub odwiedź naszą siedzibę w centrum Warszawy!

Zapraszamy do współpracy z TOPCAN!