Duże pliki

Cloud UploaderMasz plik, który nie mieści się w mailu?
FTP

Żeby przesłać plik za pomocą protokołu FTP potrzebny będzie klient FTP np. Filezilla do pobrania stąd. Po instalacji uruchamiamy program, wpisujemy niezbędne dane:

  • Serwer: ftp.topcan.pl
  • Nazwa użytkownika: serwerftp@topcan.pl
  • Hasło: TopCanFtp1
  • Port: 21

i naciskamy Szybkie łączenie

ftp

po połączeniu, w oknie Serwer zdalny klikamy prawym i wybieramy Utwórz katalog nadając mu unikalną nazwę. Następnie go otwieramy i metodą przeciągnij i upuść przenosimy pliki do nowostworzonego folderu. Szybkość przesyłania pliku jest zależna od jego wielkości jak i prędkości łącza. Po udanym transferze wyślij do nas maila z informacją, że Twoje pliki są na serwerze ftp w folderze, który został powyżej utworzony wraz informacją o rodzaju druku, ilości czy też podłożu.

Wetransfer

Przejdź na stronę wetransfer.com i akceptuj warunki użytkowania. Następnie na okno przeglądarki przenieś pliki, które chcesz do nas wysłać.

W polu Your Mail wpisz swój Email, w polu Friend`s email wpisz topcan@topcan.pl, a w polu Message wpisz informacje dotyczące zamówienia tj. ilość, nakład, format, podłoże itp. Koniecznie dopisz też swój telefon. Następnie naciśnij Transfer. Kiedy Twoje pliki załadują się na stronę, automatycznie dostaniemy na maila linka do pobrania.

Dropbox

Przenieś plik, który chcesz do nas wysłać do swojego folderu Dropbox i kliknij na nim prawym klawiszem myszy, a następnie Udostępnij łącze do Dropbox, link do pliku jest teraz w schowku systemowym, wklej go w treść maila i wyślij wraz z niezbędnymi informacjami dotyczącymi realizacji zamówienia.