Jeśli szukasz estetycznego i efektywnego zarazem systemu wystawienniczego, rollupy to najlepsze rozwiązanie. Niedrogie, łatwe w transporcie i proste w montażu – doskonale sprawdzą się zarówno, rozwieszone na stałe w siedzibie firmy, jak i podczas targów branżowych, prezentacji, szkoleń, a nawet outdoorowych kampanii bezpośrednich.

Jeśli potrzebne Ci wysokiej jakości rollupy – skorzystaj z oferty TOPCAN. Przygotujemy je profesjonalnie. Innowacyjne techniki druku i najlepszej jakości materiały sprawią, że posłużą Ci przez długi czas, pracując na Twój wizerunek.

Zamówisz u nas:

  • rollup ekonomiczny – bardzo lekki, zamknięty w kasecie z cienkiego aluminium; idealny jako stała ekspozycja – łatwy w montażu i niedrogi. Do kompletu dołączamy pokrowiec, zabezpieczający rollup w transporcie. Wykonujemy je w dwóch szerokościach: 85 i 100 cm;
  • rollup standard – wykonany ze wzmocnionego w porównaniu z wersją ekonomiczną aluminium – stabilna i wytrzymała kaseta sprawdza się dobrze przy prezentacjach, na wystawach, szkoleniach: wszędzie tam, gdzie wymagany jest transport rollupu i jego częste rozkładanie oraz składanie. Dołączamy pokrowiec wypełniony miękką gąbką, zabezpieczający konstrukcję przy transporcie. Dostępne szerokości: 85, 100 oraz 120 cm;
  • rollup premium – najwyższa jakość na rynku. Bardzo wytrzymała, dobrze obciążona konstrukcja metalowa – rollup można ustawić stabilnie w każdym miejscu. Prosty do złożenia. Zabezpieczenie przy transporcie zapewni miękki pokrowiec. Rollupy w trzech rozmiarach: 85, 100 oraz 120 cm;
  • rollup dwustronny – grafiki można zamontować na nim w dwóch stron; Rollup dwustronny rewelacyjnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych. Kasetę wykonano ze wzmocnionego aluminium – jest odporna na uszkodzenia i bardzo stabilna. Oferujemy jeden optymalny rozmiar: 100 cm. Rollup jest również dostarczany wraz z miękkim pokrowcem, zabezpieczającym go podczas transportu.

Naszym obszarem działania jest przede wszystkim Warszawa – to tu mieści się siedziba TOPCAN. Skontaktuj się jednak, bez względu na to, skąd jesteś. Rollup możemy dostarczyć na terenie całego kraju. Dowiedz się więcej – zadzwoń lub napisz!

Rollup ekonomiczny

wariant niskobudżetowy gdzie najważniejsza jest cena. Kaseta wykonana jest z cienkiego aluminium co sprawia, że jest bardzo lekka. Doskonale sprawdza się jako stała ekspozycja. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. W komplecie znajduje się pokrowiec, który umożliwia łatwy transport. Oferujemy dwie szerokości kasety: 85 cm, 100 cm.

Rollup standard

prod_rollup_stanWykonany jest ze wzmocnionego aluminium w porównaniu do kasety ekonomicznej co sprawia, że kaseta jest wytrzymalsza i stabilniejsza.  Idealnie prezentuje się na wszelkich prezentacjach. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału a środek wypełniony miękką gąbką zapewniająca dodatkową ochronę kasety podczas transportu. Oferujemy trzy szerokości kasety: 85 cm, 100 cm, 120 cm.

Rollup premium

prod_rollup_preWariant dla ludzi ceniących sobie najwyższą jakość. Wykonany z najlepszych możliwych materiałów, co zapewnia świetną prezencję, ciężka kaseta sprawia, że rollup jest bardzo stabilny. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału a środek wypełniony miękką gąbką zapewniająca dodatkową ochronę kasety podczas transportu. Oferujemy trzy szerokości kasety: 85 cm, 100 cm, 120 cm.

 

Rollup dwustronny

Umożliwa zamontowanie grafik z obydwu stron. Doskonale nadający się do celów promocyjno-reklamowych. Wykonany jest ze wzmocnionego aluminium co sprawia, że kaseta jest prod_rollup_dwuwytrzymalsza i stabilniejsza co zapewnia świetną prezencję. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału a środek wypełniony miękką gąbką zapewniająca dodatkową ochronę kasety podczas transportu. Oferujemy jedną szerokość kasety: 100 cm.

Opcjonalnie wydruk może być zafoliowany co pozwoli zabezpieczyć wydruk przed porysowaniem.