Jeśli szukasz estetycznego i efektywnego zarazem systemu wystawienniczego, rollupy to najlepsze rozwiązanie. Niedrogie, łatwe w transporcie i proste w montażu – doskonale sprawdzą się zarówno, rozwieszone na stałe w siedzibie firmy, jak i podczas targów branżowych, prezentacji, szkoleń, a nawet outdoorowych kampanii bezpośrednich.

Jeśli potrzebne Ci wysokiej jakości rollupy – skorzystaj z oferty TOPCAN. Przygotujemy je profesjonalnie. Innowacyjne techniki druku i najlepszej jakości materiały sprawią, że posłużą Ci przez długi czas, pracując na Twój wizerunek.

Zamówisz u nas:

  • rollup ekonomiczny – bardzo lekki, zamknięty w kasecie z cienkiego aluminium; idealny jako stała ekspozycja – łatwy w montażu i niedrogi. Do kompletu dołączamy pokrowiec, zabezpieczający rollup w transporcie. Wykonujemy je w dwóch szerokościach: 85 i 100 cm;
  • rollup standard – wykonany ze wzmocnionego w porównaniu z wersją ekonomiczną aluminium – stabilna i wytrzymała kaseta sprawdza się dobrze przy prezentacjach, na wystawach, szkoleniach: wszędzie tam, gdzie wymagany jest transport rollupu i jego częste rozkładanie oraz składanie. Dołączamy pokrowiec wypełniony miękką gąbką, zabezpieczający konstrukcję przy transporcie. Dostępne szerokości: 85, 100 oraz 120 cm;
  • rollup premium – najwyższa jakość na rynku. Bardzo wytrzymała, dobrze obciążona konstrukcja metalowa – rollup można ustawić stabilnie w każdym miejscu. Prosty do złożenia. Zabezpieczenie przy transporcie zapewni miękki pokrowiec. Rollupy w trzech rozmiarach: 85, 100 oraz 120 cm;
  • rollup dwustronny – grafiki można zamontować na nim w dwóch stron; Rollup dwustronny rewelacyjnie sprawdza się podczas wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych. Kasetę wykonano ze wzmocnionego aluminium – jest odporna na uszkodzenia i bardzo stabilna. Oferujemy jeden optymalny rozmiar: 100 cm. Rollup jest również dostarczany wraz z miękkim pokrowcem, zabezpieczającym go podczas transportu.

Naszym obszarem działania jest przede wszystkim Warszawa – to tu mieści się siedziba TOPCAN. Skontaktuj się jednak, bez względu na to, skąd jesteś. Rollup możemy dostarczyć na terenie całego kraju. Dowiedz się więcej – zadzwoń lub napisz!

Rollup ekonomiczny

wariant niskobudżetowy gdzie najważniejsza jest cena. Kaseta wykonana jest z cienkiego aluminium co sprawia, że jest bardzo lekka. Doskonale sprawdza się jako stała ekspozycja. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. W komplecie znajduje się pokrowiec, który umożliwia łatwy transport. Oferujemy dwie szerokości kasety: 85 cm, 100 cm.

Rollup standard

prod_rollup_stanWykonany jest ze wzmocnionego aluminium w porównaniu do kasety ekonomicznej co sprawia, że kaseta jest wytrzymalsza i stabilniejsza.  Idealnie prezentuje się na wszelkich prezentacjach. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału a środek wypełniony miękką gąbką zapewniająca dodatkową ochronę kasety podczas transportu. Oferujemy trzy szerokości kasety: 85 cm, 100 cm, 120 cm.

Rollup premium

prod_rollup_preWariant dla ludzi ceniących sobie najwyższą jakość. Wykonany z najlepszych możliwych materiałów, co zapewnia świetną prezencję, ciężka kaseta sprawia, że rollup jest bardzo stabilny. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału a środek wypełniony miękką gąbką zapewniająca dodatkową ochronę kasety podczas transportu. Oferujemy trzy szerokości kasety: 85 cm, 100 cm, 120 cm.

 

Rollup dwustronny

Umożliwa zamontowanie grafik z obydwu stron. Doskonale nadający się do celów promocyjno-reklamowych. Wykonany jest ze wzmocnionego aluminium co sprawia, że kaseta jest prod_rollup_dwuwytrzymalsza i stabilniejsza co zapewnia świetną prezencję. Dodatkowo jest również prosty w składaniu. Pokrowiec jest wykonany z wytrzymałego materiału a środek wypełniony miękką gąbką zapewniająca dodatkową ochronę kasety podczas transportu. Oferujemy jedną szerokość kasety: 100 cm.

Opcjonalnie wydruk może być zafoliowany co pozwoli zabezpieczyć wydruk przed porysowaniem.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?